ADANA İL MEM ARGE

Bilimsel Araştırma Yöntem ve Teknikleri ile Proje Yazma Kursu Düzenlendi

Bilimsel Araştırma Yöntem ve Teknikleri ile Proje Yazma Kursu Düzenlendi

Bilimsel araştırmanın öneminin giderek arttığı günümüzde özellikle proje tabanlı öğretim yönteminin uygulanması ihtiyaç arz etmektedir.

 

“TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı çağrısının yaklaşmasına istinaden ilimizde yapılan projelerin nitelik ve niceliğinin arttırılması amacıyla, fen ve Teknoloji ve Matematik alanlarında görev yapan  toplam  33 öğretmenimize yönelik olarak Paksoy Anadolu Lisesinde 12 Ekim 2015 tarihinde başlayan ve toplam 30 saat süren  “Bilimsel Araştırma Yöntem ve Teknikleri ile Proje Yazma Kursu”düzenlenmistir.

 

Bu  proje kapsamında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi ve İlköğretim Matematik Öğretmenliği Ana bilim dallarında görev yapan öğretim üyelerimiz Doç.Dr.Sedat Uçar, Yrd.Doç.Dr.PınarFettahlıoğlu,Yrd.Doç.Dr.Özgecan Taştan Kırık, Yrd.Doç.Dr.Neval Akça Berk,Yrd.Doç.Dr.Ayten Pınar Bal, Öğr. Görevlisi Dr.Mükerrem Taş, Öğretim Görevlisi Dr.Çağatay Akyol tarafından eğitim faaliyetleri sürdürülmustur.

 
Döşeme Mah. Mücahitler Caddesi Yeni Valilik Binası D Blok 1. Kat 01130 Seyhan/ADANA - 03224588371

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.