ADANA İL MEM ARGE

Çukurova Deltası’nda “Turnalar Hep Uçsun” Projesi

Çukurova Deltası’nda “Turnalar Hep Uçsun” Projesi
Çukurova Deltası’nda “Turnalar Hep Uçsun” Projesi

Doğal Hayatı Koruma Vakfı ( WWF-Türkiye),  Orman ve Su İşleri Bakanlığı VII. Bölge Müdürlüğü’nün teknik işbirliği kapsamında 2013 yılından itibaren Çukurova Deltası’nda “Turnalar Hep Uçsun” Projesi gerçekleştirilmektedir. Adana ilinde görev yapan öğretmenlerin turnanın yaşamı, korunması ve doğada gözlem çalışmalarına yönelik uygulanabilir bilgilerin verilmesi, ve turna kitapçıklarının paylaşımı amacıyla 17 ve 18 Aralık 2015  tarihlerinde  Orman Su İşleri Bakanlığı VII. Bölge Müdürlüğü Sinanpaşa Mah.  Girne Bulvarı No:112 Yüreğir Adana  adresinde bulunan toplantı salonunda iki saatlik bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.  Gönüllülük esasına  ve eğitim öğretim faaliyetlerini aksatmadan bilgilendirme toplantısına katılmak isteyen öğretmenlerin   http://adanaarge.meb.gov.tr/ adresinde duyurular bölümünde  yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.  

Öğretmenlerin gönüllülük esasına göre  ve eğitim ve öğretim faaliyetlerini aksatmadan   bilgilendirme toplantısına katılmaları müdürlüğümüzce uygun görülmektedir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ 

Döşeme Mah. Mücahitler Caddesi Yeni Valilik Binası D Blok 1. Kat 01130 Seyhan/ADANA - 03224588371

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.