ADANA İL MEM ARGE

Öğrenciler AB´yi Öğreniyor Projesi Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü ile Avrupa Bakanlığı Uzmanlarınca "Öğrenciler AB´yi Öğreniyor Projesi" kapsamında bilgilendirme semineri ilimizde gerçekleştirildi.
Öğrenciler AB´yi Öğreniyor Projesi Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

Öğrenciler AB´yi Öğreniyor Projesi Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

 

Bakanlığımız Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü ile Avrupa Bakanlığı uzmanlarınca "Öğrenciler AB´yi Öğreniyor Projesi" kapsamında ilimizde görev yapan 100 öğretmen ve yöneticiye yönelik bilgilendirme semineri düzenlendi. Seminer´e İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Çalışkan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Zincirkıran, İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi personeli, 15 İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ile okullarda görev yapan gönüllü öğretmenler katıldı.

 

Seminerde, "Öğrenciler AB´yi Öğreniyor Projesi" tanıtımı, Avrupa Birliği, Temel Değerler, AB-Türkiye Mali İşbirliği Yapısı, Yarışma Tanıtımları gibi konularda sunumlar ve bilgilendirmeler yapılırken, proje kapsamında öğretmenlerden gelen sorularda uzmanlarca yanıtlandı. Seminer uzmanların öğretmenlere birebir görüşmeler yapması ve soru-cevap ile sonlandırıldı.

 ab öğrenme

Döşeme Mah. Mücahitler Caddesi Yeni Valilik Binası D Blok 1. Kat 01130 Seyhan/ADANA - 03224588371

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.